O nas

 

Witamy w portalu innym niż wszystkie.
W odróżnieniu od pozostałych jesteśmy nastawieni na indywidualne podejście do klienta a poza szeroką ofertą tzw. komercyjnej turystyki zorganizowanej proponujemy także wyjazdy typu fly&driv , aż po afrykańskie wyprawy (nocleg w namiotach, indywidualne programy zwiedzania).

Jeśli chcecie Państwo zarezerwować wakacje całkowicie on-line, słoneczne-podróże.pl są stworzone właśnie dla Was.

Tworzyliśmy nasz portal z myślą o tym, by przybliżyć Państwu wakacje do kilku kliknięć. Jeśli jednak mimo wszystko nie znajdziecie Państwo interesującej Was oferty, prosimy skorzystać z naszego Call Center. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą w wyborze odpowiedniej imprezy.

Jesteśmy liderem na rynku, jeśli chodzi o wyjazdy w egzotyczne zakątki świata a wszystko to, dzięki współpracy z ponad 150 polskimi i 30 niemieckimi organizatorami, proponujemy wycieczki w najlepszych cenach i terminach.

Oferty last-minute, to także nasza specjalność.Klikając na tę zakładkę możecie Państwo odwiedzić najciekawsze miejsca, za naprawdę nieduże pieniądze.

Siedziba, oraz punkt obsługi bezpośredniej znajdują się w centrum aglomeracji śląskiej (Katowice-Centrum).
Kładąc szczególny nacisk na ten kanał sprzedaży grupa słoneczne-podróże.pl planuje w najbliższym czasie uruchomienie ponad 20 oddziałów w największych miastach Polski w których 150 osobowa ekipa wykfalifikowanych fachowców branży turystycznej pomoże Państwu w wyborze najodpowiedniejszej oferty.

Dlaczego słoneczne-podróże.pl ?

1.Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki.
2.Wysoko postawiona poprzeczka jakościowa pozwala zapewnić klientom gwarancję bezpiecznego i sprawdzonego pod każdym względem wypoczynku.

3.Wszystkie prezentowane propozycje wyjazdów pochodzą z rzetelnych źródeł a każdy z partnerów portalu posiada niezbędne zezwolenia i ubezpieczenia.

4.Centrum rezerwacji słoneczne-podróże.pl tworzą wysokiej klasy specjaliści z dziedziny turystyki korzystający z najnowszych technologii.

5.Realizujemy bezpieczne operacje finansowe za pomocą przelewów, płatności kartą kredytową, oraz szybkich transferów bankowych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, satysfakcja gwarantowana.